20 травня 2020 року відбулось засідання Ради Лицарів Колумба 15804,  яка діє при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового

Внаслідок карантину через пандемію коронавірусу, робота ради проводилася віртуально, використовуючи платформу відеозв’язку Meet.

Засідання Ради розпочалося молитвою Вервиці, яку провадив капелан ради отець Віталій Федун. Опісля молитви була виголошена наука для Лицарів. Він закликав Лицарів допомагати братам і потребуючим парафіянам, підтримувати нашу громаду.

Потім учасники конвенції вислухали розповідь Регіонального Делегата Мирослава Мазура про ІІ Національну Конвенцію Лицарів, яка відбулась 9 травня 2020 року.

Великий Лицар ради Роман Семянчук коротко підбив підсумки братерського року, зокрема про допомогу в провадженні Богослужінь в часі пандемії, участі лицарів в акції «Нагодуй голодного» і т.д. Більш детальніший звіт буде представлено на наступному підсумково-виборному засіданні ради.

Обговорили також проблемні питання, зокрема формування директоратів програм, активізацію діяльності лицарів, залучення до братства активних чоловіків-католиків. Також було оголошено і обговорено плани діяльності на найближче майбутнє та шляхи їх реалізації.

Повідомив бр. Мирослав Мазур регіональний делегат