Впродовж десяти днів всі вірні Української Греко-Католицької Церкви запрошені здійснити паломництво до празника П’ятдесятниці.

На Вознесіння в УГКЦ розпочинається Декада місійності – це десятиденне підготування до святкування П’ятдесятниці, переосмислення великого дару Святого Духа та Церкви. Кожен день Декади місійності проходить під певним гаслом.

У період з 28 травня по 7 червня трансляцію Божественної Літургії із роздумами з «Путівника Декади місійності» можна переглянути:
☑ на каналі Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового в мережі YouTube
☑ на сторінці Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового у Facebook
☑ слухати на радіо «Дзвони» (105,8 Fm)
Початок о 08:00 год.

Для доброї підготовки вірні мають можливість читати «Путівник Декади місійності для мирян». У ньому на кожен день Декади подаються роздуми над уривком з Євангеліє та «місійне завдання», тобто пропозиції про те, як можна впроваджувати певні християнські цінності у своєму житті. Детальніше — у «Путівнику для мирян».

«Путівник Декади місійності» у PDF-форматі можна скачати тут.

Пригадуємо, Декаду місійності, декілька років тому розпрацювала і впроваджує Рада з питань євангелізації спільно з робочою групою «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Як зазначено у вступному поясненні до Декади, її метою є приймати Христа глибше в наше життя, нести добру новину поза нашу спільноту і підтримати тих, хто розширює межі Божого Царства місійною діяльністю та капеланським служінням.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ