Провінція Згромадження Воплоченого Слова створила офіційний сайт.

В інформаційному просторі Української Греко-Католицької Церкви з’явилася ще одна інтернет-сторінка – сайт Провінції Згромадження Воплоченого Слова в Україні.

Мета сайту – ознайомлення із діяльністю Згромадження Воплоченого Слова в Україні.

Тут можна знайти актуальну інформацію про Чернечу Родину Воплоченого Слова (про сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара, Третій Чин та про молодіжну групу «Голоси Слова»), про історію заснування Згромадження в Україні та світі, про харизму та духовність Чернечої Родини Воплоченого Слова, про монастирі та парафії, які знаходяться під опікую священників ЗВС та про діяльність отців.

На сайті, також, розміщені посилання на всі інтернет-ресурси ЗВС в Україні, анонси подій, інформація про цікаві благодійні, культурні та духовні проекти, які проводить Згромадження.

Запрошуємо всіх відвідати даний сайт та стати його активними читачами. Сподіваємось, що через засоби соціальних мереж ми зможемо бути ближчими до вас, а ви, в свою чергу, – матимете можливість відслідковувати наше служіння та супроводжувати нас своєю молитовною підтримкою.

Адреса сайту – http://iveukraine.com.ua/

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Пресслужба Згромадження Воплоченого Слова