В Івано-Франківську, попри послаблення карантинних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції Covid-19, й надалі продовжує працювати Антикризовий координаційний центр Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Впродовж останніх кількох днів вдалося надати допомогу для ще трьох лікарень міста та священнослужителів Архієпархії.

До складу допомоги увійшли засоби індивідуального захисту, щитки та респіратори. Ці речі отримали працівники відділень інтенсивної терапії та реанімації дітей, відділення інтенсивної терапії новонароджених дітей та працівники приймального відділення Обласної дитячої клінічної лікарні; Фтизіопульмонологічний Центр та Міська клінічна лікарня №1. Перелічені речі залишаються необхідними у щоденній роботі медичних працівників.

Окрім того, захисні щитки також отримали всі священники Івано-Франківської Архієпархії та, зокрема, медичні капелани. Вони стануть у нагоді, коли душпастир буде уділяти святе таїнство покаяння.

 В центрі святого Луки відкрили новий кабінет ендоскопії

Варто зазначити, що дану допомогу вдалося надати завдяки настоятелю майбутньої парафії св. Миколая, що в Івано-Франківську, на Валах, о. Івану Жуку, який знайшов небайдужих меценатів у Чехії. Ними стала компанії «Navláčil stavební firma, s.r.o.» з міста Злін.

Додамо, що парафія св. Миколая, храм якої щойно буде зведений, намірена активно працювати власне в соціальному напрямку, оскільки, перш ніж зводити храм, парафія розпочала власними силами на кошти жертводавців будівництво дому Милосердя для дітей-сиріт, в якому вони зможуть проживати, навчатися та харчуватися. Дітьми у сиротинці опікуватимуться сестри-монахині, які будуть проживати разом з ними.

Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ складає найширіші слова вдячності чеській компанії «Navláčil stavební firma, s.r.o.» за їхню благодійну пожертву!

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ