20 червня, у логістичному центрі Мальтійської Служби Допомоги, що в Драгомирчанах, Мальтійські волонтери упаковували продуктову допомогу для понад 600 потребуючих міста та області. До цього процесу долучився Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин, який на завершення  уділив своє архиєрейське благословення на продовження акції «Допомога найбільш вразливим в часі карантину».

Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин зокрема зазначив: "Прийти до одинокої або старенької людини, до сироти – дуже важливо. Вони будуть знати, що ми разом. А коли ми разом, нам нічого не страшне. Допомагаючи один одному, ми зможемо перебути такі тяжкі часи".

Наступного дня Мальтійські волонтери стартували з доставкою продуктових наборів для понад 600 потребуючих міста та області. Загальна вартість продуктів - понад 400 тис гривень, загальна вага - понад 10 тон! Попереду - величезна логістична праця Мальтійських волонтерів з сортування, пакування, розвезення, передачі та документування цієї допомоги.

Мальтійська служба допомоги майже 30 років опікується тими, для кого залишатися вдома є не тимчасовим явищем, а способом життя. Ці люди ізольовані через вік, хвороби, прикутість до ліжка. Саме в цей час, час карантину, поширення COVID-19, особливо небезпечного для людей похилого віку, так важливо підтримати старших та найбільш потребуючих людей, які залишились сам на сам зі страшною загрозою.

Перед Великоднем, завдяки «Тепле Місто» та щедрим жертводавцям франківські мальтійці підготували та доставили 260 Великодніх кошиків для потребуючих міста та області. Всі дари були освячені отцем Андрієм Заліським, капеланом МСД Івано-Франківська, та доставлені волонтерами Мальтійської Служби допомоги до потребуючих, дотримуючись усіх санітарних норм.

Реквізити для жертводавців: Картка Приватбанку 5169330520033777 чи розрахунковий рахунок в Приватбанку IBAN UA543366770000026003052517914, код ЄРДПОУ 25683158. Отримувач: БО Мальтійська Служба Допомоги. Призначення: благодійна пожертва. Акція "Ізоляція". Без ПДВ.

Телефон для контакту: +38 050 338 2333

Ініціатива "Допомога найбільш вразливим в часі карантину" реалізується благодійною організацією Мальтійська служба допомоги за підтримки численних жертводавців з України та з-за кордону, благодійної організації Тепле Місто / Teple Misto та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело: www.malteser.if.ua