18 червня, напередодні Дня медичного працівника, Комісія душпастирства охорони здоров'я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ організувала спільну молитву капеланів та медиків.
Дотримуючись правил карантину, за обмеженої кількості людей, Комісія зуміла відзначити День медичного працівника.

Свято відбулося в богослужбовій каплиці Міської клінічної лікарня №1, що в Івано-Франківську по вул. Матейки. Богослужіння очолив Голова Комісії о. Ярослав Рохман у співслужінні священиків-капеланів о. Петра Витвицького, о. Руслана П'ясти, о. Михайла Віхотя, о. Мирослава Ханенка, о. Дениса Сабецького та о. Ігоря Ліпчанського.

Із словом-проповіддю до присутніх звернувся о. Руслан П'яста. На завершення о. Ярослав закликав до молитви за медиків, які померли під час пандемії.

Особливим було завершення заходу, адже з ініціативи Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина та Голови Комісії о. Ярослава Рохмана відбулося нагородження Митрополичими грамотами медичних працівників, які ревно послужили в боротьбі з Covid-19.

Пригадуємо, що з нагоди Дня медичного працівника Митрополит Володимир Війтишин записав відео-привітання адресоване всім лікарям.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Ярослав Рохман