Із смутком повідомляємо, що у вівторок, 30 червня 2020 року Божого, на 83 році життя та 31 році священничого служіння упокоївся в Бозі о. Василь Матуляк.

Отцеь Василь Матуляк народився 8 серпня 1938 р. в с. Міжгір'я, Богородчанського району. Після закінчення місцевої школи навчався в Снятинському культурно-освітньому училищі, а опісля, відчувши Божий поклик, вступив до Івано-Франківського Катехитичного Духовного інституту (нині – Академія святого Івана Золотоустого), який успішно закінчив у 1995 р.

Ієрейські свячення отримав 19 грудня 1990 р. з рук світлої пам’яті Владики Софрона Дмитерка. Відтак розпочав свою душпастирську працю спершу в селах Тернопільської області, зокрема: Гриньківці, Харитонівці та Блищанці. З 2 серпня 1995 р. здійснював священниче служіння на парафіях Галицького деканату, зокрема в с. Пукасівці, с. Курилів та с. Ганівці.

Був військовим капеланом.

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та Архієпархіальне управління висловлює найщиріші слова співчуття та підтримки родині покійного.

Вічная пам'ять!

Похоронні богослужіння відбуватимуться в с. Міжгір’я, Сотовинського протопресвітеріату.

30 червня (вівторок)

18:00 год. - Чин священичого парастасу;

01 липня (середа)

10:00 год. – Божественна Літургія, Чин священичого похорону.