З 01 серпня розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників, а з 13 серпня абітурієнти можуть подавати документи для вступу в  Івано-Франківську академію Івана Золотоустого.

Івано-Франківська академія Івана Золотоустого запрошує на навчання за спеціальністю 041 – «Богослов’я» за денною та заочною формами навчання.  Міністерство освіти і науки України видало Академії Ліцензію на право здійснювати підготовку фахівців відповідно до державних стандартів України в галузі "Богослов'я" за освітніми ступенями бакалавра і магістра.

Івано-Франківська академія Івана Золотоустого – навчальний і науковий заклад, який дає освіту з теології європейського зразка. Більшість викладачів Академії мають закордонну освіту, а випускники – отримують право працювати не тільки у школах, але й ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, дослідницьких і наукових структурах, органах влади, ЗМІ, релігійних організаціях тощо.

Щоб вступити на перший курс для здобуття ступеня бакалавра і магістра варто пройти реєстрацію в особистому електронному кабінеті вступника (з 1 серпня), а також подати документи для прийому на навчання.

► Перелік документів для вступу 2020 року (в тому числі сертифікати ЗНО).
► Новини вступу 2020 року.

Довідково

Івано-Франківська академія Івана Золотоустого заснована 10 травня 2018 року відповідно до наказу Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина.
Академія створена за зразком класичних католицьких університетів .

Навчальний заклад проводить підготовку бакалаврів і магістрів, які отримують українські державні дипломи про вищу освіту.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

За матеріалами ifaiz.edu.ua