Пандемія коронавірусу Covid-19, на жаль, триває, а тому ці засоби стануть вкрай необхідними для здійснення душпастирського служіння на парафіях.

У четвер, 16 липня, для парафіяльних священників Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ надійшла допомога у вигляді засобів захисту та дезінфекції. Її для душпастирів направлять на найближчих зборах протопресвітерів.

За словами Віце-економа Архієпархії прот. Віталія Максиміва цю допомогу вдалося отримати через Патріаршу Курію, завдяки міжнародній католицькій благодійній організації «Kirche in Not», яка підтримала проект забезпечення засобами захисту кожного священика УГКЦ.

Загалом допомога складається із 10 420 шт. масок, 10 420 шт. рукавиць, 1 042 шт. захисних костюмів, 521 шт. малих антисептиків та 360 шт. великих антисептиків.

В свою чергу Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин зазначив, що завдяки цій підтримці наші священники зможуть ще краще послужити своїм вірним на парафіях.

«Ми, як Архієпархіальне управління завжди стараємося бути із нашим духовенством, які служать на парафіях. Цією акцією, прагнемо допомогти нашим священникам постійно та всюди бути із своїми людьми, особливо із тими, кого торкнулася ця важка недуга. Ми щиро дякуємо нашим жертводавцям, які відгукнулися на наше прохання і з їхньою допомогою ми можемо сьогодні забезпечити наших душпастирів усім необхідним для їхнього служіння на парафіях», - наголосив Митрополит Володимир.

Пригадуємо, що у середу, 15 липня, Владика також поблагословив допомогу для постраждалих від паводків на Прикарпатті.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ