Із смутком повідомляємо, що у п’ятницю, 17 липня 2020 року Божого, на 54 році життя та 19 році священничого служіння упокоївся в Бозі священнослужитель Івано-Франківської Архїєпархії о. Володимир Палієнко.

Отець Володимир Палієнко народився 8 червня 1967 р. в м. Рудках Самбірського району Львівської області. Після закінчення місцевої середньої школи навчався в Львівському музичному училищі, а опісля був призваний на військову службу до армії.

Відчувши Божий поклик, у 1997 р. вступив спершу до Перемишльського Теологічного інституту, а опісля перевівся на навчання до Івано-Франківського Катехитичного Духовного інституту (нині – Академія святого Івана Золотоустого). В лютому 1999 р. вступив до Місійного Товариства св. Апостола Андрія.

Дияконські свячення отримав 30 листопада 2001 р., а ієрейські – 1 грудня 2002 р. з рук світлої пам’яті Владики Софрона Мудрого. Здійснював душпастирське служіння для українців греко-католиків в Естонії та Іспанії. Останнім місцем служіння було с. Лужки Долинського району.

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та Архієпархіальне управління висловлює найщиріші слова співчуття та підтримки родині покійного.

Вічная пам'ять!

Похоронні богослужіння відбуватимуться в м. Рудках Самбірського району Львівської області.

17 липня (п’ятниця)

19:00 год. - Чин священичого парастасу;

18 липня (субота)

10:00 год. – Чин священичого похорону.