В ході зустрічі було обговорено ряд питань щодо допомоги для потребуючих, які опинилися в складних життєвих обставинах. Серед них малозабезпечені, сироти, діти позбавлені батьківського піклування, а також вдовиці священників.

БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ продовжує реалізовувати проєкт з надання допомоги людям, які опинилися у складному становищі через спалах COVID-19. В рамках цього проєкту, сьогодні, 23 липня, Архієпикоп і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин провів робочу зустріч з національним координатором БФ «Карітас- України» п. Валентином Бебіком. В зустрічі взяв участь також і директором БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Володимир Чорній.

В ході робочої зустрічі Митрополит Володимир наголосив на важливості надання допомоги найуразливішим верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах. Серед таких малозабезпечені, сироти, діти позбавлені батьківського піклування, а також вдовиці священників.

«Коли людина є в якійсь небезпеці або ж переживає складні життєві обставини, Господь є по-особливому близький до неї. Саме тому ми, як Церква, повинні чим тільки можемо допомогти нашим потребуючим людям, виконуючи тим самим заповідь любові», - наголосив Митрополит Володимир.

Допомога охопить мешканців Брошнів-Осадської ОТГ, Верхнянської ОТГ, Заболотівської ОТГ, Рожнівської ОТГ, Тлумацької ОТГ, Войнилівської ОТГ, Олешанської ОТГ, Витвицької ОТГ та мешканці Рожнятівського району у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни.

Також допомогу отримають медичні працівники м. Івано-Франківськ, в яких було діагностовано інфекцію COVID-19.

Додамо, що мета проєкту  – зменшити вплив негативних наслідків пандемії на життєдіяльність найуразливіших верстви населення та задовільнити їхні основні потреби.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ