У четвер, 30 липня, в Івано-Франківську біля пам'ятника Євгену Коновальцю, що при парафії  Зіслання Святого Духа УГКЦ (вул.Коновальця, 105, адміністратор о. Михайло Віхоть) відбулося віче з нагоди 100-річчя створення Української військової організації.

Розпочалася зустріч спільною Панахидою за душу Євгена Коновальця та всіх, хто віддав життя за Українську Державу, яку відслужили отець-капелан Орест Путько, а також сотрудники храму Зіслання Святого Духа о. Арсен Панчак, о. Петро Басараб та о. Василь Сливоцький. 

Довідка

1920 у Празі відбувся з'їзд представників українських військових організацій за кордоном, на якому під керівництвом командира січових стрільців полковника Євгена Коновальця було створено Українську Військову Організацію. Підготовчу штабову працю для створення кермуючого осередку (Начальної Команди) провів полковник Юрій Отмарштайн та очолив його. УВО було створено нелегально на західноукраїнських землях, що відійшли до Польщі. Зокрема, перший осередок Української Військової Організації було утворено у Львові. 

Інформаційний центр парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ