Впродовж двох днів - 29 та 30 липня  медкапелани Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ серед краси Карпатських гір провели супервізію. За сприянням Комісії у справах душпатсирства охорони здоров’я, священники мали нагоду відпочити та поділитися своїм досвідом з колегами у реколекційному домі свв. Кирила і Методія Згромадження св. ап. Андрія Первозванного, що в с. Заріччя.

«Душпастирська праця під час карантину виявилася дуже виснажливою і драматичною, саме тому було організовано даних захід для духовно-психологічного розвантаження священників, які служать у лікарнях», - говорить Голова Комісії у справах душпатсирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ прот. Ярослав Рохман.

Капелани поділилися досвідом служіння у нових реаліях, відзначили труднощі та перспективи.

Окрім того о. Руслан П'яста презентував присутнім нове видання Українського Біблійного Товариства «Долаючи лихо: посібник для тих, хто потребує духовної першої допомоги». Якщо ви пережили кризу чи катастрофу, ця брошура допоможе вам знайти практичні способи піклування про себе чи своїх близьких. Також вона допоможе  вам емоційно й духовно оговтатися від отриманої травми. Коли ви будете проходити через процес зцілення, біблійні тексти в цій брошурі можуть стати джерелом розради і надії.

Повідомив о. Ярослав Рохман