У середу, 5 серпня, у Карітасі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбулося вручення дипломів про успішне закінчення навчальної програми "Впевнений школяр". Підготовку до школи проходили діти, які цього року йдуть у перший клас. Дипломи майбутнім першокласникам вручив директор Карітасу отець Володимир Чорній, благословивши дітей на добре навчання.

"Сьогодні діти отримали свій перший диплом, їх у житті ще буде багато, але головне, аби ці дипломи принесли користь дітям, аби вони могли скористатися тими знаннями", – звернувся до усіх присутніх отець Володимир Чорній.

Підготовку до школи пройшли 32 дітей, з них 7 – це діти, які проживають у районах Івано-Франківської області. Вони навчалися індивідуально у режимі онлайн.

Навчання з дітьми проводили педагог та психолог. У зв'язку з веденням карантинних заходів, більша частина навчання відбувалась у режимі онлайн.

Підготовка до школи тривала чотири місяці – з 24 лютого по 26 червня. Заняття включали у себе логіко-математичний блок, психологічний блок та дозвілля.

Леся Король – багатодітна матір, виховує четверо доньок. Жінка відзначає велику користь від таких занять. Її донька Наталя йде восени у перший клас.

"Моя донька навчилася працювати у групі з дітьми, навчилася висловлювати свою думку, – розповідає пані Леся, – навіть коли заняття перейшли у режим онлайн у зв'язку з карантином, дитина завжди чекала цих зустрічей".

Після вручення дипломів діти потішили усіх невеличким концертом, а психолог Карітасу провела для батьків бесіду про готовність дітей до школи.

Карітас Івано-Франківсьокої Архієпархії УГКЦ вже четвертий рік поспіль організовує підготовку дітей до школи.

Група "Впевнений школяр" проходить в рамках діяльності Центру соціально-психологічної допомоги для сім'ї, дітей та молоді, що діє на базі Карітасу.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Джерело: caritas.if.ua