Цієї неділі, 9 серпня, парафія святих Кирила і Методія, що в Івано-Франківську-Крихівцях, другий день поспіль з радістю приймала свого Архієрея – Митрополита Володимира Війтишина. Пригадуємо, що переддень на цій парафій Владика Володимир рукоположив п'ятьох священнослужителів.

В неділю Церква отримала ще двох дияконів для служіння Богові та людям. Кульмінацією візиту до Крихівецької парафії стали дияконські свячення, під час яких Архієрей уділив Святу Тайну Священства у ступені дияконства для монаха Згромадження Воплоченого слова Симеона Савіцького, та випускника Івано-Франківської духовної семінарії Володимира Юрківа.

Роздумуючи над Божим словом під час проповіді, Митрополит Володимир закликав застановився над читанням недільного Євангелія.

"Наше життя – безперервне бурхливе море. Це насправді правдивий образ кожної людини, яка перебуває серед житейського моря. Світ із різними приманками, тож допомоги нам потрібно просити у Господа Бога. Ось хто правдивий охоронець і захисник людського життя", – запевняє Владика Володимир.

У ході Божественної відправи, кандидати до священства отримали дияконські свячення. Чин поставлення диякона традиційно звершується в часі Служби Божої, після освячення дарів.

Звертаючись до нововисвячених дияконів, Митрополит Володимир побажав їм завжди бути ревними та відважними служителями у Христовій Церкві. Він також зазначив, що дияконська служба подібна до подорожі розбурханим морем, адже на життєвому шляху зустрічатиметься чимало випробувань.

«Тому кожен священнослужитель повинен бути близько Господа, щоб не заблукати», - наголосив Архієрей, звертаючись до присутнього духовенства.

На завершення привітань та подяк, о. Йосафат Бойко подякував Митрополиту Володимиру за такий прекрасний подарунок для Церкви Христової і для Згромадження Воплоченого Слова, зокрема – за нових священників і дияконів та за його дводенну присутність у парафіяльній спільноті. Настоятель також подарував ікону-гобелен Святого Миколая, привезену з місця спочинку мощей святого – з міста Барі, який також всім пам’ятається як той, хто робив подарунки.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ