Як відомо, 27 березня 2020 року, через запровадження карантину на території України у зв’язку з коронавірусом та надзвичайною ситуацією в Івано-Франківській області, з благословення Архієпископа і Митрополита Володимира Війтишина при Івано-Франківському Архієпархіальному управлінні був створений Архієпархіальний координаційний антикризовий центр.

Робота центру була направлена на допомогу у боротьбі з пандемією в Архієпархії. Так ряд структур Івано-Франківської Архієпархії були задіяні у допомозі та боротьбі з цією епідемією.

Одним із кроків, направлених на допомогу постраждалим від страшної інфекції, стала благодійна збірка, яку Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин оголосив 31 березня. Станом на сьогодні, зусиллями небайдужих парафіян з різних куточків нашої Архієпархії, а також цілих підприємств міста та області, вдалося зібрати суму в 931 373,65 грн.

Всі ці кошти працівники Архієпархіального координаційного антикризового центру зуміли мудро акумулювати, завдяки чому вдалося:

  • передати будинок Івано-Франківської Духовної Семінарії для проживання медичних працівників;
  • надати допомогу у вигляді засобів захисту для 13 медичних закладів та установ
  • надати допомогу на парафії Архієпархії;
  • купити апарат ШВЛ для інфекційної лікарні;
  • забезпечити священнослужителів та капеланів засобами захисту та профілактичним тестуванням на COVID-19;

Більше детально про допомогу, надана працівниками Архієпархіального координаційного антикризового центру, всі надходження та витрати – читайте у СПЕЦІАЛЬНОМУ ЗВІТІ

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин складає щирі слова вдячності всім жертводавцям та учасникам Архієпархіального антикризового центру!  

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ