В понеділок, 7 березня, у приміщенні Архієпархіального управління відбулися чергові збори протопресвітерів Івано-Франківської Архієпархії. Очолив збори Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир.

На початку засідання п. Олег Єгришій – кандидат історичних наук, розповів про Львівський псевдо собор, 70-ту річницю якого ми згадуємо 8 березня. Також до уваги присутніх були представленні відповідні банери.

Митрополит Володимир повідомив отцям про зустріч Постійного Синоду нашої Церкви з Святішим Отцем в Апостольській Столиці на якій Папа запевнив у своїй підтримці нашої Церкви та України загалом.

Серед тих, хто мав слово, був також і представник «Руху за життя», який презентував свою діяльність, повідомив про ініціативи, а саме про «духовне усиновлення» - це коли хтось бере собі постанову молитися за зачатих дітей, яким загрожує вбивство через аборт; повідомлено було також про марш за життя та збереження сімейних цінностей в м. Івано-Франківську який відбудеться 23 березня 2016 року в 14.00 год. від Церкви Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Чорновола.

Заступник голови комісії у справах родини ієрей Юрій Прилепський презентував тему "Тематичний план парафіяльних зустрічей з особами, які, уклавши церковне подружжя, розірвали спільність життя із своїм подругом та проживають у новому цивільному або громадянському зв’язку із третьою особою".

Також на зборах виступив Голова молодіжної комісії Архієпархії прот. Віталій Дем’янець. Він розповів про підготовку до Світового Дня Молоді – 2016, який цього літа пройде в Кракові, а також повідомив, що в рамках приготування, на парафіях Архієпархії, відбудуться молитовні чування біля ікони Вишгородської Богородиці та мощей св. Івана Павла ІІ.

Серед іншого було повідомлено, що 17 квітня 2016 року відбудеться Хресна Дорога вулицями м. Івано-Франківська, яка розпочнеться в 14.00 год. від храму Царя Христа.

Читайте також: Резолюції Патріаршого Собору дають нагоду краще розуміти любов Христа у ближніх

Наступні збори відбудуться 12 квітня 2016 року в 11.00 годині.

 

Прес-служба Архієпархії