Працівники архієпархіального управління та представники «Карітасу» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Архієпископа і Митрополита Володимира Війтишина продовжують надавати допомогу найбільш постраждалим від повені на Прикарпатті.

Так, днями допомогу у вигляді будівельних матеріалів отримали 13 сімей, що проживають у селах Спас, Сівка Калуська та Нижній Струтин.

В рамках даної програми з ліквідації наслідків стихії допомога буде спрямована ще для 27 сімей с. Маріямпіль, с. Завадка.

Пригадуємо, що в липні цього року комісія архієпархіального управління провела візитації по господарствах, які постраждали від повені, щоб оцінити збитки, завдані стихією. Наступним кроком стало вирахування розміру пошкоджень майна та встановлення переліку необхідних будівельних матеріалів.

Реалізація такого проєкту стала також можливою завдяки духовенству та вірним Філадельфійської Архієпархії (США) за сприяння місцевого Архієрея – Владики Бориса Ґудзяка.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ