Сьогодні, 4 вересня, на 86-му році життя помер видатний, багатолітній та активний член Івано-Франківського обласного товариства «Меморіал», один із засновників та член правління цього товариства, судово-медичний експерт, автор понад ста судово-медичних експертиз останків жертв комуністичного терору та вояків УПА – Омелян Левицький.

За 30 років діяльності «Меморіалу» було проведено біля 100 розкопок і знайдено понад 3400 закатованих осіб.

Слід відзначити, що серед експертиз останків жертв комуністичного терору світлої пам'яті Омелян Левицький у 2003 році також займався ексгумацією блаженних мучеників єпископів Станіславівських Симеона Лукача та Івана Слезюка.

Незважаючи на поважний вік, Омелян Левицький майже до останнього також активно співпрацював з редакцією Архієпархіального часопису «Нова Зоря».

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, Архієпархіальне управління, духовенство та вірні висловлюють найщиріші слова співчуття та підтримки родині покійного, заносячи молитви до Господа за вічний його упокій!

Вічна пам'ять та Царство Небесне!

Світлини з пресконференції по підготовці  вшанування 30-ї річниці перепоховання жертв сталінських репресій в Дем’яновому Лазі

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ