Днями, в конференційному залі Архієпархіального управління, відбулася зустріч представників комісій Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, служіння яких зосереджено для різноманітних мирянських спільнот, організацій та рухів. З благословення Архієпископа і Митрополита Володимира ВІйтишина очолив засідання новопризначений Синкел у справах мирян прот. д-р Андрій Чорненко.

У рамках проведеної зустрічі присутні обговорили основні напрямні в розвитку душпастирювання мирян нашої Архієпархії на новий церковний рік. Присутні також звернули увагу на важливість душпастирського служіння для українців, які, внаслідок певних обставин, емігрували за межі своєї батьківщини.

"Наше покликання, покликання християн, духовенства і мирян – це силою і діянням Святого Духа переображати світ, час і культуру незважаючи на обставини та випробування, в яких ми знаходимося", - переконаний прот. Андрій Чорненко.

Серед іншого, учасники зустрічі поділилися своїм досвідом роботи кожної комісії у проведенні різноманітних заходів для мирян, а також обговорили сучасні проблеми та виклики, які стоять сьогодні перед дешпастирями Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ