Як вихідні дані для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Цього тижня освітній портал OSVITA.UA повідомив, що Івано-Франківський приватний ліцей «Католицький ліцей св. Василія Великого» за результатами рейтингу 2020 року посів четверте місце серед найкращих шкіл м. Івано-Франківська та 181 серед усіх шкіл України.

Якщо порівнювати з минулим роком, то Католицький ліцей св. Василія Великого, засновником якого є Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ, був на 11 місці серед шкіл м. Івано-Франківське та на 608 в загальноукраїнському рейтингу.

«Такий позитивний «стрибок» вочевидь свідчить про те, що ми на правильному шляху свого розвитку. Відповідний підбір кадрів, поєднання якісної освіти та християнського виховання – все це стало показником таких гарних результатів. У нас були учні, які не відвідували репетиторів та склали ЗНО з трьох предметів на 190 і більше балів», - розповідає с. Єремія Стеблина, директорка Католицького ліцею.

Основою для формування рейтингу стала успішність учнів-учасників зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Критерієм для визначення рейтингу став середній бал усіх зданих школярами тестів ЗНО. Оскільки кількість тестів, що їх складали випускники кожної школи, значно відрізняється в різних закладах освіти, заради об’єктивних результатів, рейтинговий бал формувався за формулою:

Середній бал ЗНО × 0,85 + Середній бал ЗНО × 0,15 × К (кількість тестів) = Рейтинговий бал

У випадку «Католицького ліцею св. Василія Великого» підрахунок був наступний: 167,9 × 0,85 + 167,9 × 0,15 × 59 = 144,2 бали.

«Варто зазначити, що одразу 7 учнів написали тести ЗНО із результати 190 балів і вище. При цьому, найуспішнішим результатом стало досягнення випускниць Боднар Софії та Вінтоняк Христини, які склали ЗНО із англійської мови із ідентичним балом – 197», - повідомляють в адміністрації Католицького ліцею.

Вдалі результати дозволяють спостерігати позитивну тенденцію, яка свідчить про те, що Католицький ліцей св. Василія Великого активно та успішно веде освітній процес, свідченням чого є успіхи його випускників – теперішніх студентів вишів України та за кордону.

Пригадуємо, що незабаром для католицьких ліцеїстів в Івано-Франківську відкриють нову сучасну їдальню.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ