Сьогодні, 6 жовтня, Архієпископ і Митрополит Володимир Івано-Франківський провів збори протопресвітерів Архієпархії. Засідання відбулось у приміщенні духовної семінарії з дотриманням карантинних умов.

Розпочались збори духовним словом до священнослужителів та богопосвячених осіб. Проповідував о. Володимир Майка – протопресвітер Брошнівський, заохотивши душпастирів до ще ревнішого служіння для добра вірних.

Згодом Владика Володимир Війтишин представив рішення Синоду Єпископів УГКЦ, який нещодавно відбувся у форматі онлайн. Зокрема, Митрополит Володимир розповів присутнім душпастирям, що владики прийняли Положення про візитацію семінарій в УГКЦ. Також, Митрополит Володимир зауважив, що особливим духовним плодом цьогорічного Синоду Єпископів стало благословення на проголошення і публікацію нового Катехизму УГКЦ для молоді.

Ще одним важливим зверненням Митрополита став заклик про важливість дотримання карантинних обмежень. За словами Архієрея, представники духовенства повинні докласти всіх зусиль, щоб вберегти здоров’я та життя кожного прихожанина храмів. Його тезу підтримав і Генеральний Вікарій Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ митр. прот. Степан Балагура, наголосивши присутнім, що душпастирі не можуть нехтувати ні своїм здоров’ям, ні здоров’ям своїх ближніх. Тому священнослужителі повинні бути тими, хто подає тільки позитивний приклад дотримання карантинних вимог у своїх парафіяльних спільнотах. Крім того о. Степан представив цілий ряд напрацювань та проектів з різних ділянок душпастирського життя та розвитку Архієпархіі.

Керівник Департаменту інформації прот. Іван Стефурак, представив Інструкцію про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет». Доповідач лаконічно розповів присутнім основні принципи, на які слід звернути увагу при поширенні Божого Слова за допомогою сучасних засобів комунікації.

На завершення прот. Віталій Максимів - Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії представив фінансовий звіт, що стосується збору коштів та надання допомоги постраждалим від повені на Прикарпатті. Отець Віталій в особливий спосіб подякував усім, хто долучився до збірки коштів у кожній парафії Архієпархії, яку благословив Митрополит Володимир Війтишин.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ