У четвер, 8 жовтня, в Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті відбулася урочиста відправка 29 призовників на строкову військову службу, а днем раніше, сьомого жовтня, відбулася перша відправка молодого поповнення у рамках осіннього призову – в армію поїхали 80 прикарпатців.

В урочистих проводах взяли участь представники влади, військового комісаріату, священнослужитель, батьки, родичі, знайомі та молодь.

Військовий комісар полковник Володимир Ярмошук подякував батькам юнаків за те, що виростили гідних захисників та наголосив, що жоден військовослужбовець строкової служби не залучається до виконання бойових завдань в операції Об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, натомість проходять службу в пунктах постійно дислокації військових частин.

Отець Ярослав Рожак — капелан військового обласного комісаріату  побажав юнакам захисту і покрову Пресвятої Богородиці та легкої служби в лавах Збройних Силах України, а також покропив усіх свяченою водою та за підтримки Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ передав кожному призовнику образочок на молитовну пам’ять.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Повідомив о. Ярослав Рожак