У неділю, 18 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин відвідав громаду с. Грабівка Боднарівського протопресвітеріату.

Це село розташоване на берегах річки Луква і прилягає до Чорного Лісу. При в'їзді в село, яке називають «повстанською столицею», гостей зустрічає символ України – синьо-жовтий тризуб.

Парафіяни радо вітали на церковному подвір’ї Митрополита Володимира, а адміністратор парафії о. Михайло Королюк запросив Владику очолити Божественну Літургію. Співслужили Архієрею отець-адміністратор та протопресвітер Боднарівський о. Ярослав Підлуський.

Під час своєї проповіді Митрополит Володимир заохотив присутніх роздумати над милосердям Небесного Отця до кожного з нас. Також Архієрей звернув увагу на Євангельський заклик «Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний», який безпосередньо стосуються усіх християн.

Після завершення спільної молитви Митрополит Володимир радо привітав парафіяльну спільноту. Владика також подякував парафіянам, які ревно дбають про красу Божого храму.

Також Владика освятив пам’ятну дошку видатному українському поету, прозаїку, драматургу, літературному критику, публіцисту, перекладачу, науковцю, громадському і політичному діячу – Івану Яковичу Франку, який 1905 року відвідав місцевий храм.

Фото: Панівник Володимир

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ