У неділю, 25 жовтня, у селі Братківці місцева громада відзначила потрійне свято парафії, яке очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Архієрей спільно з духовенством та вірними помолились Божественну Літургію з нагоди 15-ліття освячення храму преподобної Параскеви.

В часі проповіді Митрополит Володимир найперше привітав усіх парафіян з визначним святом у їхній спільноті, адже зайвдяки їхнім зусиллям вдалось спорудити новий та затишний храм, де кожен має можливість подякувати Господу за всі отримані блага.

Після Архієрейської Божественної Літургії на парафіяльному подвір'ї відбулось освячення наріжного каменя для будівництва нової парафіяльної резиденції в с. Братківці.

Завершальними та не менш важливими моментами урочистостей стали відкриття та освячення дитячого садочка, який розмістився у відреставрованій і відремонтованій резиденції парафіяльній резиденції. В цій будівлі був написаний знаменитий лист Митрополита Андрея «До моїх любих гуцулів». Владика Володимир Війтишин також освятив пам'ятну дошку, де вказано: «Саме тут єпископ Станиславівський Андрей Шептицький (29.07.1865 - 01.11.1944) написав V Пастирський лист «До моїх любих гуцулів!», виголошений у місцевій церкві в день св. Архистратига Михаїла 21 листопада 1900 р. Б.».

Фото: Парафія Преподобної Параскеви УГКЦ с.Братківці

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ