13 березня для любителів спорту дитячого та юнацького віку, що проживають в с. Церківна, та інших довколішніх сіл (Долинського району) на довгий час буде щасливою і знаковою датою - днем урочистого Відкриття при сільській школі спортивного залу - клубу "Логос"(що у перекладі з грецької мови означає Слово Боже)!

Із розмови з головними особами події, вияснилося, що сама ідея щодо спорткуточка зародилася в о. Ростислава Какапича (пароха с. Церківна) та п. Василя Шикора ще літом 2015 року. З розумінням та добротною підтримкою поставилися до реалізації ідеї в реальність, найперше, Остап Дзєса, депутат Івано-Франківської обласної ради, який виділив левову частку фінансового забезпечення; Степан Штурмак та інші небайдужі люди. Педагогічний колектив та технічні працівники церківнянської школи та працівники держлісгоспу с. Церківна зі щирим серцем та відповідальністю простягнули свою руку допомоги в проведенні ремонтних робіт в спортзалі.

На спортивне свято зі Словом Божим прибули о. Дмитро Павлик, декан Болехівського деканату, о. Василь Бурій, парох с. Липа, о. Олег Кобель, голова комісії молоді та спорту Стрийської Єпархії.

Після чину освячення спортивного залу, зі словами навчання про важливість поєднання фізичного росту з духовністю виступив о. Дмитро Павлик. Про перспективу діяльності клубу "Логос" розказав Степан Штурмак, і почесний гість, майстер спорту, тренер п. Ольга Витвицька. Зі словами подяки до меценатів-жертводавців, до всіх представників влади і до слухачів звернувся парох с. Церківня - о. Ростислав Какапич.

 

 

о.Василь Бурій, прес-секретар Болехівського деканату