Впродовж двох днів, 6 та 7 листопада, в Івано-Франківській духовній семінарії проводили дні духовної віднови. Запрошеним реколектантом став о. Ігор Посоленик, який приїхав до семінарії з мощами святого Спиридона, щоб кожен семінарист мав нагоду прийти і випросити у Бога ласки через цього святого.

Перед початком реколекцій віцеректор семінарії прот. Андрій Чорненко пригадав, що в час реколекцій відведений для того, що кожен присутній міг духовно відновитися.
«Маємо цей час, щоби пригадати усе те, що призабули через життєві перешкоди, а тому бажаю усім семінаристам духовного зросту і як найбільше почерпнути з даних наук», - сказав о. Андрій.

Під час першої науки о. Ігор Посоленик застановився над темою «Реалізація власного покликання», зазначивши, що кожен має таланти і має їх якнайкраще реалізувати. Згодом реколектант також виголосив науки про важливість відповідального ставлення до своїх обов’язків майбутніх душпастирів.

На завершення днів духовної віднови о. Ігор очолив Велику Вечірню, яку своїм співом прикрасив семінарійний хор «Благовіст». Опісля, ректор семінарії прот. Олексій Данилюк подякував за змістовні науки та можливість особисто поспілкуватися з отцем-реколектантом про проблеми, які кожного із турбують. Після чого семінарійна спільнота заспівала отцю Ігорю «Многая літа», а він поблагословив й окропив усіх присутніх освяченою водою.

Джерело: ifds.if.ua