Сьогодні, 10 листопада, в конференційному залі Архієпархіального управління відбулися збори синкелів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Очолив засідання митр. прот. Степан Балагура, Протосинкел.

Участь у зборах взяли: о. Олег Каськів - Синкел у справах духовенства та священичих родин, о. Йосафат Бойко, ВС - Синкел в справах монашества, о. Василь Рак - Синкел у справах капеланського служіння, о. Володимир Чорній - Синкел соціального служіння, о. Андрій Чорненко - Синкел у справах мирян, о. Віталій Токар - Судовий Вікарій, о. Іван Стефурак - Керівник Департаменту суспільної комунікації, о. Віталій Максимів - Віце-економ Архієпархії, а також о. Віталій Федун - Канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії.
Розпочалась зустріч спільною молитвою та реєстрецією присутніх. Згодом кожен із синкелів прозвітував про діяльність своєї галузі за поточний рік.

В часі робочого засідання душпастирі зазначили, що, внаслідок спалаху неочікуваної пандемії коронавірусу, багато запланованих проєктів та заходів не вдалось реалізувати задля безпеки вірних.

В свою чергу, о. Степан Балагура закликав всіх синклелів й надалі ретельно планувати діяльність довірених їм служінь та координувати свою працю із Архієпархіальним управлінням. Протосинкел також додав, що в сучасних реаліях, коли важко збиратися в звичний спосіб та здійснювати свою працю, варто спрямовувати можливі ресурси на поширення Божого Слова за допомогою сучасних засобів комунікації.

На завершення о.Віталій Максимів - Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії, розповів про потенційні проєкти, які Архієпархіальне управління спільно з комісіями планують реалізувати в майбутньому.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ