Усі охрещені особи, оскільки вони покликані Богом до зрілої віри, потребують і мають право на відповідну катехизу. Тому основний обов’язок Церкви – відгукнутися на це відповідним чином (Катехитичний правильник, п. 97).

Виконуючи це завдання, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, 13 листопада розпочалося навчання на трирічних катехитичних курсах, організованих спільно Катехитичною комісією та комісією освіти і виховання Івано-франківської архієпархії УГКЦ.

Метою курсів є цілісна формація катехитів, формація вчителів католицьких закладів освіти, формування мирян для служіння у різних парафіяльних спільнотах в інтелектуальному, духовному, душпастирському напрямах.

Під час навчання студенти вивчатимуть базові богословські дисципліни, а після першого року навчання оберуть певний напрямок: євангелізація, катехитика, організація дозвілля при парафії. Крім того матимуть можливість здобувати знання і практичні навички на різноманітних сертифікатних програмах.  

Зустрічі проходитимуть щомісяця кожної третьої (другої) п’ятниці-суботи за адресою: вул. Софрона Мудрого, 22 навчальний корпус архієпархії, 8 поверх.

 

Повідомила п. Галина Гришко