«З 9 по 13 листопада проходив І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література». Учасники змагалися у конкурсах: тестування з фахової майстерності, «Майстер-клас» та «Дистанційний урок», – повідомляє Департамент освіти і науки Івано-Франківської ОДА.

«Запорукою успіху є уміння виявити себе, як творчу особистість. Від конкурсу я очікую професійного зросту, поглиблення компетенції, нових ідей та зустрічі з креативними вчителями», – говорить пані Оксана Гошовська, переможниця (І місце) міського конкурсу, учителька Католицького ліцею святого Василія Великого.

Оксана Гошовська у 2005 році закінчила Українську гімназію №1 м. Івано-Франківська, у цьому ж році вступила до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Своїм основним досягненням вважає захист кандидатської дисертації за спеціальністю українська мова.

Пані Оксана вірить, що сучасний педагог, демонструючи творчий підхід до використання сучасних технологій, здатний до продукування власних ідей, уміє аналізувати шляхи та способи досягнення високих результатів освітнього процесу, а також оцінювати їх ефективність, мотивувати учнів на навчальну діяльність і самостійну роботу.

ІІ місце у Конкурсі посіла Надія Іванців. З 2018 року – учителька української мови та літератури Ліцею № 16. ІІІ місце посіла Оксана Мішук – учителька української мови та літератури Ліцею №22.

Оксана Гошовська тепер візьме участь в обласному турі конкурсу “Учитель року-2021”.

Вітаємо п. Оксану Гошовську з перемогою! Нехай Всемилостивий Господь додає вам наснаги та творчого успіху в наступних етапах конкурсу.

За матеріалами kurs.if.ua