Сьогодні, 25 листопада, в Івано-Франківській духовній семінарії відбулося урочисте святкування храмового празника свщмч. Йосафата, під заступництвом якого перебуває навчальний заклад.

На початку святкових богослужіння Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин уділив нижчі свячення читця, співця, свічконосця та піддиякона для братів-семінаристів VI курсу.

Опісля Митрополит розпочав Архієрейську Божественну Літургію, на якій йому співслужили отці з ректорату семінарії та запрошене духовенство. Урочисті моління своїм співом прикрасив семінарійний хор «Благовіст», під керівництвом п. Оксани Федорик.

Під час проповіді Митрополит Володимир привітав усіх зі святом, наголосивши на важливості вберегти любов Божу у серцях, як це зробив св. Йосафат. «На прикладі святого Йосафата бачимо, якою руйнівною буває людська ненависть. Святий Йосафат є подібним до нашого Спасителя, бо його також несправедливо вбили. Йосафат був, є і буде для нас яскравим взірцем доброго священничого служіння, в якому ви отці перебуваєте, а семінаристи готуються до його прийняття», - підкреслив Архієрей.

На завершення спільної молитви уся семінарійна спільнота заспівала гімн «Боже Великий Єдиний», молячи Бога про добробут і мир для нашої Батьківщини України.

Митрополит Володимир привітав усіх присутніх із храмовим святом, а також тих, хто носить ім’я свщмч. Йосафата. Опісля ректор семінарії о. Олексій Данилюк звернувся з подячним словом до Владики за пастирське благословення для семінарійної спільноти. У свою чергу подяку склали також студенти VI курсу, за уділення нижчих свячень.

Участь в урочистостях взяли також представники Обласної Державної Адміністрації, які висловили подяку ректорату навчального закладу за плідну діяльність та співпрацю у проведенні просвітницьких заходів у місті Івано-Франківську. Від імені міського голови п. Руслана Марцінківа, ректор та віцеректори семінарії були нагороджені подячними грамотами.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ за матеріалами ifds.if.ua