Сьогодні, 26 листопада, в Івано-Франківську відбулася перша сесія новообраної міської ради. Участь у першому засіданні міської ради VIII демократичного скликання взяв також Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Після офіційного оголошення результатів місцевих виборів, обранці врочисто присягнули працювати в інтересах громади Івано-Франківська, просячи Божої допомоги у молитві. Текст присяги депутати скріпили підписами.

Опісля було офіційно повідомлено, що, згідно виборів, міським головою вдруге поспіль обрано п. Руслана Марцінківа.

Новообраний міський голова спершу запросив вшанувати всіх жертв Голодомору хвилиною мовчання, а опісля попросив присутніх духовних лідерів традиційних конфесій міста благословити депутатів та його особисто на добру працю.

Митрополит Володимир, звертаючись до присутніх, наголосив на важливості виправдовувати довіру, яку люди поклали на новообраний склад міської ради та, зокрема, міського голову.

«Разом із нами, представниками духовенства, ви запросили в цей зал і Боже благословення. Ви маєте високу довіру від жителі Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади, які за вас проголосували, тож нехай Вам Господь допоможе оправдати ту довіру, виконуючи ваші плани і все те, що ви обіцяли людям», - наголосив Митрополит Володимир.

Окрім того, Владика зазначив, що наше місто спокійне, адже вже знає особу міського голови, який прийшов до виконання своїх обов’язків не вперше.

«Ми вже знаємо його працю, його розважність. Ті плани, які Ви вже започаткували в попередній каденції – бажаємо здійснити. Найголовніше бажаємо вам Соломонової мудрості, щоби об’єднати всіх депутатів для того, щоби була одна думка, одна ціль і одна праця», - побажав Митрополит в адрес Руслана Марцінківа.

Додамо, що до оновленої ради пройшли три партії, які подолали 5% бар’єр.

По темі:

Митрополит Володимир благословив на добру працю депутатів новообраної обласної ради

«Просимо вас щирим серцем віддавати свою любов Прикарпаттю», - Митрополит Володимир під час першого засідання Івано-Франківської районної ради

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ