Святий Миколай - опікун людей у різних обставинах їх життя вважається також покровителем ув'язнених. Установа виконання покарань №12 м. Івано-Франківська перебуває під особливою опікою цього святого, адже тут розташовано одразу дві молитовні каплиці, освячені на честь Святого Миколя.

З цієї нагоди у п’ятницю, 18 грудня Івано-Франківську УВП №12 відвідали в’язничні капелани о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький, які разом з волонтерами передали для засуджених подарунки  від Св. Миколая.

Висловлюємо подяку БО «Благодійний фонд Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», зокрема директору організації о. Володимиру Чорнію за наданням найбільш необхідних засобів гігієни для в’язнів. Окрім того, за сприяння парафій м.Івано-Франківська: Царя Христа, зокрема ігумена монастиря отців-василіян о. Артемія Новіцького та адміністратора парафії Зіслання Святого Духа о. Михайла Віхотя для осіб, що перебувають під вартою було передано засоби особистої гігієни та солодощі. Подарунки для в’язнів приготували також представники громадсько-християнського руху "Клич".

Дякуємо усім жертводавцям, які підтримали цю благодійну акцію та напередодні підготували подарунки для в’язнів. Дякуємо усім волонтерам за жертвенну працю. Нехай Господь щедро благословить усіх доброчинців!

Інформаційний центр парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ м. Івано-Франківська