За вже доброю традицією провести старий рік та просити Божого благословення в новому, до Архікатедрального собору прийшло чимало містян. Також велика кількість вірних єдналася в молитві за допомогою онлайн-трансляції.

У четвер, 31 грудня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового очолив подячну Божественну Літургію за прожитий 2020 рік.

Разом з Владикою зібралися на молитву священнослужителі собору на чолі з настоятелем митр. прот. Юрієм Новіцьким та Генеральним вікарієм Архієпархії митр. прот. Степаном Балагурою.

На завершення Літургії Митрополит Володимир також виголосив молитву-благословення на прийдешній рік. В ній вірні просили Господа благословення, здоров’я та ласки добре провести рік.

Після спільної молитви, Владика привітав присутніх з Новим роком та побажав добре підготуватися до приходу нашого Спасителя, адже за кілька днів ми святкуватимемо Різдво Христове.

«Цей рік, який минає, був непростим не тільки для нас, але й для цілого світу. Очевидно, він запам’ятається для нас як рік пандемії, в якому ми по-особливому молилися за наших хворих, батьків і матерів, які занедужали. Сильніші - видужали, а слабші - відійшли до Господа по вічну нагороду», - сказав Митрополит.

Він також пригадав уривок з Євангеліє, в якому Христос сказав: «Мати моя і брати мої це ті, що слухають слово Боже й його виконують» (Лк. 8:21).

«Сьогодні звертаюся до вас саме так - дорога родино, покладімо свою надію на Господа, який сказав свої апостолам: «Не бійтеся!». Це він нам каже і в році, що надходить!», - наголосив Митрополит Володимир.

Завершилося подячне богослужіння молитвою за Батьківщину «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Джерело: katedra.if.ua