Різдвяні свята – чудова пора робити добрі справи, – директор Карітасу Івано-Франківської архієпархії УГКЦ закликає до благодійності.

Синкел соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та директор Карітасу Івано-Франківська о. Володимир Чорній вітає усіх з Різдвом та закликає до благодійності!

"У ці світлі дні ми звертаємося до усіх небайдужих людей – і до влади, і до підприємців, і до кожного християнина, який відчуває у собі потребу чинити милосердя, – звертається до усіх о. Володимир Чорній. –  Є дуже багато людей – одиноких, немічних, позбавлених місця проживання, яким просто нема, де поїсти. Нехай Господь відкриває Ваші серця, відкриє Вашу руку і поверне вам з сторицею за те добро, яке ви чините по відношенню до наших близьких, які потребують допомоги. Нехай Господь-немовля благословляє Вас та береже! Христос Рождається!"

Ви можете підтримати:

- діяльність Благодійної їдальні,

- важкохворих та самотніх людей похилого віку,

- дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Благодійні пожертви можна перерахувати на рахунок:

БО «БФ «Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ» 5169 3305 2156 5058 (Картка Приватбанк)

або приходьте до нас

вул. Крихівецька, 102 , телефонуйте – 77-99-89

вул. Лесі Українки, 1, телефонуйте – 77-86-89

У благодійні коляді взяли участь хорові колективи церкви Царя Христа, Архікатедрального собору Святого Воскресіння та церкви святого Юрія у с. Угорники.

Спішім творити добро!

ВІДЕО за посиланням.

Повідомила Юлія Данилів