Для Владики Миколая це були перші дияконські свячення, які він уділив.

У п'ятницю, 12 лютого, коли наша Церква відзначала празник Трьох святителів: свв. вел. архиєреїв Василія Великого, Григорія Богослова і Йоана Золотоустого, Владика Миколай Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра й Павла УГКЦ (Австралія), звершив дияконське рукоположення трьох піддияконів зі Згромадження Редемптористів: Святослава Вонса, Романа Бобкова і Михайла Кирича.

Чин рукоположення був звершений під час Архиєрейської Божественної Літургії в храмі Матері Божої Неустанної Помочі, м. Івано-Франківська.

У своєму архиєрейському слові Владика підкреслив, що «кожен з цих Трьох Святителів, пам'ять яких ми сьогодні звершуємо, був різний, і за своїм характером і за дарами. Але їх об’єднував Христос, якому вони служили, а також  справа проголошення Божого Царства серед людей».

Преосвященніший Владика Миколай також звернувся до піддияконів і пригадав їм суть дияконського служіння і завершив проповідь словами: «Кожен з вас є різний, має різні таланти, дари і харизму. Але всіх Вас Господь покликав до одного Згромадження Редемптористів. Вас об’єднує Христос у цьому Згромадженні, а Ваша різноманітність має стати скарбом для проголошення Царства Небесного особливо найбільш опущеним, до чого закликав святий Альфонс. У кожній різноманітності є єдність і вона стає реальною тоді, коли ви дивитесь разом в один напрямок, туди «у Кого Велике Відкуплення». 

Після Божественної Літургії Преосвященніший Владика привітав нововисвячених дияконів і уділив всім вірним архиєрейське благословення.

Джерело: cssr.lviv.ua