На свято Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, 15 лютого, у храмі Вознесіння Господнього, що в Брошнів-Осаді, відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Звертаючись до вірних під час проповіді, Митрополит Володимир розповів про встановлення та значення празника Стрітення Господнього для кожного із нас. За його словами, в цьому дні Господь Ісус ввійшов до святині, як Господар і Володар, а Його роль зазначив уже старець Симеон – «світло на просвіту».

«Той, Хто має освятити й викупити всіх людей, дозволяє, щоб найперше сам був посвячений Богу й викуплений. Христос – це світло, яке блиском своєї науки просвічує світ стародавньої культури і світ сучасний. Новою заповіддю любові Він просвітив темряву поганських звичаїв, опертих на законі сильнішого», – роздумував проповідник.

Він також зазначив, що свічки, які вірні сьогодні принесли і тримають у руках, маємо запалювати щоразу на молитві, а особливо – у важких обставинах нашого життя.

«Ці свічки пригадують нам, що Христос є нашим світлом. Тож пам’ятаймо, що світло не можна ховати, ані затримувати для себе. Маємо світлом своїх добрих справ вказувати ближнім на нашого Господа!», – побажав Владика.

Під час Літургії Митрополит Володимир висвятив на дияконів трьох випускників Івано-Франківської духовної семінарії: Володимира Майку, Ростислава Мацевка та Ігоря Клюбу.

Після спільної молитви Владика привітав нововисвячених дияконів, заохотивши їх до ревної праці, щоб гідно несли покладені на них пастирські обов’язки.

На завершення урочистостей отець-протопресвітер Володимир Майка подякував архієрею за батьківський візит до місцевої парафіяльної спільноти, за духовне піднесення, важливу і таку зворушливу місію висвячення та вручив Митрополитові книгу про Ісуса.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ