15 лютого міжнародний День онкохворої дитини. З цієї нагоди медичні капелани Комісії у справах душпастирства охорони здоров'я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відвідали з молитвою і благословенням онкогематологічне відділення обласної дитячої клінічної лікарні.

Священнослужителі в супроводі вокального квінтету «ADORO» помолилися молебень до Богородиці, а згодом душпастирі виголосили Боже слово і подарували усім пацієнтам дитячу духовну літературу. Згодом, по завершенні молінь, квінтет виконав релігійні та народні твори для зміцнення духу.

«Як тільки отець Ярослав Рохман запропонував таку ідею, я одразу відчув поклик, що ми мусимо подарувати цим діткам надію і гарний настрій! Таким жестом хочемо показати, що українська пісня і молитва повинні лунати завжди і всюди! Музика лікує, тому маю надію, що бачитиму цих дітей у перших рядах на наших майбутніх концертах та Літургіях! Не тільки дітей, а й лікарів, які так ревно служать своєму покликанню і рятують життя. Насправді нам так мало потрібно для щастя, тому дякуймо Богові за кожен прожитий день!» – розповідає про ініціативу засновник гурту Дмитро Котович.

Завідувачка відділення Алла Іваненко назвала акапельний спів справжнім духовним душем для дітей та лікарів. Крім того, гурт вже домовився із керівництвом про майбутній візит: виконавці планують стати донорами крові для дітей, що перебувають на лікуванні. Учасники наголосили на тому, що спільно ми творимо добро тоді, коли дбаємо про ближніх.

За матеріалами Вікторії Гавалешко