Останніми днями прозвучало чимало несправедливих звинувачень на адресу Івано-Франківської Митрополії УГКЦ, пов’язаних з передвиборчою ситуацією на 87-му одномандатному виборчому округу. У зв’язку з цим бажаємо ще раз пригадати, що позиція Церкви залишається незмінною, що є висловлено в офіційному документі Синоду Єпископів УГКЦ – «Пам’яткою політика-християнина щодо зобов’язання дотримуватися християнських цінностей у своїй політичній діяльності».

Церква підтримує демократичний устрій та відкрита до співпраці і діалогу з усіма політичними інституціями, які бажають послужити українському суспільству. В той самий час, будучи матір’ю для всіх, вона не може надавати підтримку якомусь окремому політику чи окремій партії.

Ми насправді до усіх ставимося з повагою і щиро співпрацюватимемо з тим, кого обере більшість, у всіх тих напрямках, які стосуватимуться народного депутата і Церкви для служіння нашому суспільству!

Рівно ж закликаємо усіх людей доброї волі бути виваженими у своїх коментарях, адже перебільшена, а нерідко і надумана критика завдає нищівного удару не лише Церкві, але й усьому суспільству! А ми як Церква залишаємося відкритими на діалог і раді вислухати усі ваші зауваження та пропозиції! Молимося, щоб Дух Святий повів усіх нас у цій ситуації на добро Церкви і всього українського народу!