У вівторок, 23 лютого, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин опублікував чергове звернення до духовенства та вірних Івано-Франківської Архієпархії із закликом ретельного дотримуватися карантинних вимог.

Як відомо, протягом останнього тижня на Прикарпатті фіксують різке збільшення випадків інфікування коронавірусом та важкий перебіг захворювання.

Митрополит Володимир закликає священнослужителів постійно пригадувати вірним про дотримування заходів безпеки у храмах, громадських місцях, у закладах торгівлі, в громадському транспорті та в інших місцях скупчення людей.

«Просимо парохів, адміністраторів та парафіяльні ради продовжувати підтримувати чистоту та безпеку, провітрювати та дезінфікувати храми, а також подбати, щоб на вході до храму знаходились антисептики для рук і медичні маски для тих вірних, хто їх немає», - каже Владика у своєму зверненні.

Він також наголошує на необхідності дотримуватись соціальної дистанції, часто мити руки та перебувати в медичних масках, щоб зберегти своє здоров’я та ближнього.

На завершення свого звернення, Митрополит Володимир закликає всіх вірних молитися до Всемогутнього Господа за припинення пандемії, за здоров’я хворих та за всіх медичних працівників.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ