"Минулого століття - 25 березня 1984 року Згромадження Воплоченого Слова  було засноване в Аргентині. А вже сьогодні воно розсіяне по цілому світі і ми вдячні Богові, що маємо таку чернечу родину - а це чоловіча гілка, жіночі і мирянський Третій Чин - в Україні.

Чому саме 25 березня? Бо це день Воплочення, Благовіщення за григорянським календарем.

У навечіря празника заснування ми відзначили цей день по-особливому. Півдня ми присвятили навчанню - слухали конференції доповіді про кризові моменти у родині - про відносини батьки-діти і подружжя між собою. Цим даром нам послужила практикуючий психолог пані Марта Гладій зі Стрия.

Підвечір очолити спільну молитву подяки приїхав Владика Йосафат (Мощич), єпископ помічник Івано-Франківської Архієпархії. Саме він очолив Божественну Літургію, благавши в Господа допомоги для всіх членів Згромадження Воплоченого Слова з нагоди дня заснування. Владика звернувся до всіх присутніх зі словом божим.

Після Літургії і "многаліття" о. Йосафат Бойко, ВС подякував Владиці Йосафату за його відвідини, за спільну молитву і за всі дари для Згромадження, особливо згадав всіх місіонерів, які не мають можливості так молитися і святкувати як ми зараз.

Відтак подарував Владиці Йосафату від імені присутніх великий образ Ісуса Милосердного, а о. Софрону Зелінському з нагоди його іменин книгу Климентія Шептицького з повчаннями.

Дякуємо Богові за дар життя нашого Згромадження Воплоченого Слова", - повідомив на своїй сторінці у facebook о. Йосафат Бойко, ВС.

Щиросердечно вітаємо Згромадження Воплоченого Слова та бажаємо Божої опіки всім отцям, братам і сестрам у провадженні людських душ до дому Милосердного Отця!

Прес-служба Архієпархії