У неділю, 25 квітня, коли наша Свята Церква відзначала урочистий в'їзд Господній у Єрусалим, в Архікатедральному Соборі нашого міста Літургію очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Цей празник знаменує початок Страсного тижня та сповіщає вірним, що вже за тиждень святкуватимуть «Свято над святами» – славне Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

Божественну Літургію спільно з Владикою служили митр. прот. Юрій Новіцький, настоятель собору, та інші душпастирі. Оскільки квітна неділя є особливим днем для молоді, під час проповіді канцлер архієпархії о. Віталій Федун прочитав для вірних Звернення Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви до молоді.

В ньому, серед іншого, Блаженніший Святослав наголошує на тому, що Людство потребує Цілителя. Лише Він, наголошує Предстоятель, здатний нас захопити, зворушити, наповнити змістом, дати відчуття, що ми спроможні і цей шторм пережити. Господь стишує бурю і водночас вчить нас веслувати.

Після Божественної Літургії, на площі А. Шептицького Митрополит Володимир спільно зі священнослужителями Архікатедрального Собору освятив вербові галузки та привітав вірян з великим святом. Також Предстоятель Івано-Франківської Архієпархії закликав присутніх побожно та свято завершити час посту, беручи участь в богослужіннях Страсного тижня. На завершення Владика Володимир уділив громаді своє Архіпастирське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ