Вчора, 10 травня в духовній семінарії розпочалася конференція ректорів семінарій УГКЦ, мета якої полягає в ознайомленні з функціонуванням семінарій в Україні та за її межами.

Зустріч розпочалась спільною молитвою. Опісля з вступним словом звернувся Преосвященний Владика Богдан Данило, який очолює Патріаршу комісію у справах духовенства, акцентувавши, що темрява і страх перед хворобою є присутні в нашому житті. «Цю зустріч ми почали чудовим співом "Христос Воскрес", і ми знаємо що Бог є з нами і Він є Той, який перемагає», – звернувся до присутніх Владика Богдан.

Пізніше Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин привітав усіх присутніх, а також тих, хто єднався через платформу ZOOM: «Сьогоднішня зустріч також є тим, що ми хочемо планово починати працювати на майбутнє» наголосив Митрополит.

На завершення ректор семінарії прот. Олексій Данилюк наголосив на важливості цієї унікальної події, адже потрібно цікавитися життям інших семінарій, практикувати спільність.

Наприкінці зустрічі відбулася розмова у форматі «запитання-відповідь». Кожен із присутніх міг поставити запитання на які мав можливість отримати відповідь.

ІФДС