Сьогодні, 15 травня, в Івано-Франківську, на базі Архікатедрального собору Воскресіння Христового та Католицького ліцею імені Василія Великого, відбувся фестиваль «Територія Аніматорів». У ньому взяли участь християнські аніматори, вчителі, педагоги, вихователі та усі, хто працює з дітьми та молоддю.

Захід розпочався Архиєрейською Літургією, яку очолили Митрополит Володимир Війтишин та Преосвященний Владика Василь Івасюк. В часі проповіді Владика Василь звернувся до молоді із закликом: «Будьте відважні, як Марія!».

Далі на учасників чекав смачний обід, ігри, банси та майданчик для знайомства.

Однією із найважливіших частин стали тренінги від команди досвідчених спікерів-аніматорів, які ділилися своїми знаннями з усіма охочими. Зокрема, п. Дмитро Якимець розповідав про  взаємодію у команді аніматорів.

В свою чергу о. Петро Майба ділився своїм баченням того, чого потребує молодь сьогодні, а о. Софрон Зелінський представляв «Духовне наповнення табору від А до Я».

У другому блоці лекцій Людмила Небельська викладала  «NEWігрологію (Ігрологія 2.0)». , Спікерка вчила створювати майстер-класи для дітей різних вікових груп, а Мальтійська служба допомоги показувала, як прості дії можуть врятувати життя.

Третій блок утворили виступи с. Наталії Мельник про дисципліну (винагороди і покарання), п. Ірини Вишинської пояснювала, як поведінка дітей залежить від зовнішніх факторів, які їх оточують та п. Ігоря Васюти, на якому кожен мав змогу побачити щось креативне у буденних речах.

Цінним доповненням до здобутих теоретичних знань став ігровий практикум у вигляді фабрики, де про цікаві таборові фішки розповідали бр. Василь Кінах та Софія Дубовик.

Завершив фестиваль концерт місцевих виконавців - Романни Туз та Оксани Сливки.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ