З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ відбулась  Божественна Літургія за добру долю та здоров’я дітей, як майбутнього нашої нації, а також за усіх працівників служби у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Молитовна зустріч відбулася з ініціативи начальника служби п. Ірини Рохман.  З благословення адміністратора собору та пароха парафії митр. Прот. Юрія новіцького Літургію очолив директор Катехитичної Школи «Воскресіння» о. Роман Влашин.

У своєму слові священнослужитель зосередив увагу на фундаментальних правах кожної дитини: праві на життя. В цьому контексті проповідник зацитував звернення ВРЦіО. У ньому духовні лідери України наголошують: «Слід завжди пам’ятати: сім’я – базова клітина суспільства. Що більше дітей, то більше економічних суб’єктів, які сприяють розбудові держави та її економіки. Спільне благо – це життя. Приймати життя – це приймати того, хто є Автором і Творцем життя. Обираймо життя і процвітання, а не смерть і занепад!».

Також священнослужитель звернув увагу на ще одне фундаментальне право кожної дитини, а саме право на гідне життя – зростання у повній сім'ї, якісну освіту та виховання, зростання у гідних матеріальних умовах.

На завершення Літургії усі отримали пам’ятні подарунки – іконки пресвятої родини та благословення на подальшу працю. Закінчилася зустріч спільним пам’ятним фото.

Довідка:

Служба у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради створена у 2002 році. Основними напрямками діяльності служби є забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей, запобігання бездоглядності та вчинення ними правопорушень, усунення причин; розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання у сім’ї.

Пресслужба Центрального протопресвітеріату м. Івано-Франківська