Сьогодні, 28 липня, на центральній площі Ринок відбувся екуменічний молебень, який очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Спільну молитву провели з нагоди святкування 1033-ї річниці хрещення Київської Русі-України.

В часі екуменічного молебню представники різних конфесій просили Господа про справедливий мир в Україні та єднання у любові до Бога.

«Сьогодні ми дякуємо Богові за цю велику ласку, що можемо бути Його народом, що можемо прославляти Його в Пресвятій Трійці. Тому будьмо вірними в своїй вірі, яку нам дарували наші батьки через святе Хрещення», - закликав Митрополит Володимир.

Як відомо, сьогодні вшановували пам’ять рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Русі. У роки його князювання  в основних рисах завершилося об’єднання Давньоруської держави.

У 988 р. з ініціативи св. Володимира відбулася знакова подія – хрещення нашої Батьківщини-України. Вочевидь, вона ознаменувала цілий вектор розвитку нашої держави.

Пригадуємо, що Блаженніший Святослав закликав вірних у день пам’яті рівноапостольного князя Володимира відновити свої хресні обіти

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ