Уже 16 років поспіль на Драгобраті на висоті 1400 метрів, у с. Ясіня Закарпатської обл. відбуваються підліткові та молодіжні християнські табори, організовані отцями та сестрами чернечої Родини Воплоченого Слова. Цього року у молодіжному таборі з 19 по 26 липня взяли участь 90 хлопців та дівчат.

Темою цього табору були слова греків під час в’їзду Христа в Єрусалим: «Ми хочемо побачити Ісуса»(Ів. 12,21) а щоденна Служба Божа, проповіді, вервиця, «слово на добраніч», вечірня ватра допомагали в цьому.

Дивовижно, але за цей тиждень молодь стала однією великою родиною під батьківською опікою нашого Отця, йдучи за Його Сином, що є «дорога, правда і життя»(Ів.14, 6).

Попри дощову погоду у п’ятницю молодь все ж таки вирушила у невеличкий похід на гору Близницю (1881 м), де всі разом на вершині мали Божественну Літургію, єднаючись з Ісусом у Євхаристії, бо «хто їсть моє тіло і п’є мою кров, у мені перебуває, і я в ньому» (Ів.6, 56).

“Драгобрат — це місце, куди ти хочеш повертася, щоби знову відчути ту неповторну атмосферу, коли прості речі стають особливими: наприклад хліб з повидлом або блінчики на підвечірок (мої мене зрозуміють). Складаю особливу подяку отцям, братам і сестрам Воплоченого Слова, ви робите величезний подвиг повертаючи надію, радість й молодість в наших серцях. Дякуємо Богові за цю зустріч та просимо молитов за витривання в святості цієї молоді”, – поділилась своїм враженням на своїй сторінці у фейсбуці Соломія Чвиль, учасниця табору.

Пресслужба Згромадження