У суботу вранці, 31 липня, прочани прибули на молитву та благословення до архикатедрального собору Воскресіння Христового, що в Івано-Франківську. Божественною Літургією, яку очолив протосинкел о.Степан Балагура, розпочалась Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, що в с.Крилос. Варто зазначити, що цьогорічна проща до Крилосу присвячується 425-й річниці Берестейської унії та за мир в Україні.  

Після спільної молитви присутні отці благословили паломників, окроплюючи всіх свяченою водою. Відтак колона молільників вирушила центральною частиною міста до Крилоса, - інформують в Інформаційному центрі Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

В цей же час група прочан із Бурштинського та Калуського напрямків також молились в центральних храмах Божественну Літургію та вирушили дорогу. 

Серед заходів цьогорічної прощі запланована насичена молитовна програма з нічними чуваннями, які проводитимуть семінаристи, та цікава мистецько-євангелізаційна програма за участю відомих виконавців Прикарпаття, яку вже підготувала Молодіжна комісія. Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої триватиме до неділі, а кульмінацією її стане Архиєрейська Божественна Літургія в Крилосі, котру очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.