Сьогодні, 31 липня, розпочалась Всеукраїнська проща до Крилоса. Кілька сотень прочан з Бурштина та околиць вирушили на спільну молитву до Божої Матері, щоб просити Божого благословення для себе, своїх рідних та Батьківщини нашої України разом з Главою УГКЦ.

Молодь, дорослі, люди старшого віку і навіть діти – усіх об’єднує спільна мета – просити у Пресвятої Богородиці миру для нашої Батьківщини України.

Вранці, у храмі святого Йосафата о. Андрій Кудлик, в співслужінні духовенства, звершив Божественну Літургію. У своєму слові до прочан отець закликав молитись за мир в Україні, припинення пандемії та за християнські сім’ї, а також приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії, дозволивши Господу Нашому Ісусу Христу доторкнутись до нас та зцілити Своєю благодаттю.

Після молитви, духовенство благословило чисельно зібраний люд в добру дорогу. Відтак колона прочан рушила в сторону Давнього Галича. З Бурштина вирушило понад 300 осіб.

Загалом, на прощі очікується близько 30-35 тисяч молільників.

Пригадуємо, що Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої триватиме до неділі, а кульмінацією її стане Архієрейська Божественна Літургія в Крилосі, котру очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ