Молитовна програма Патріаршої прощі у Крилосі триватиме всю ніч. Загалом реєстрацію уже пройшло понад три з половиною тисячі вірних. Також є декілька делегацій з інших областей України та з-за кордону. Паломники добиралися до відпустового місця пішки, автотранспортом та навіть велосипедами.

Після короткого відпочинку розпочалася молитовна програм. Спершу вірні взяли участь в співаній молитві на вервиці та молебні до Пресвятої Богородиці. Не зважаючи на раптову зливу, молільники все ж здійснили піший похід до княжої криниці та освятили воду.

Далі Заслужена артистка України Галина Баранкевич виконала пісню-гімн до Галицької чудотворної ікони Матері Божої.

Відтак розпочалася Вечірня. Цю молитву очолив Преосвященний Владика Йосафат Мощич – Єпарх Чернівецький УГКЦ. Своїм співом богослужіння прикрасили семінаристи.

Під час всієї вечірньої програми прочани мають змогу приступати до Таїнства Покаяння. Для цього задіяно 150 священників Івано-Франківської Архієпархії.

В часі Вечірні відбувся урочистий обхід довкола храму з Чудотворною іконою Матері Божої та свічками. Опісля ікону розмістили для прилюдного почитання.

На завершення спільної молитви Владика Йосафат подякував всім прочанам за їхню участь у прощі та витривалість, адже попри різке погіршення погоди більшість паломників залишилися до кінця та впродовж ночі будуть заносити свої молитви до стіп Богородиці за мир в Україні та свої намірення.

Далі в програмі Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої запланована мистецько-євангелізаційна програма.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ